Sťahujem aplikáciu CSS - Počkajte prosím

Vyberte si svoj kurz a "odomknite" ho

Späť na zoznam kurzov

Word 2010 - základy

Word 2010.png
Dĺžka 02:01:45
Dátum 08. 2012
Súbory áno
Náročnosť
Cena kurzu 5,00 EUR
Časové predplatné Áno

Program Microsoft Word patrí medzi textové editory, ktoré sa používajú pre prácu s textom. Word slúži na tvorbu písomnej komunikácie prostredníctvom textových dokumentov.

Pomocou programu Word rýchlo napíšete napríklad žiadosť, sťažnosť, motivačný list, životopis, diplomovú prácu alebo celú knihu.

Text vytvorený v programe Word je možné postupne upravovať, kopírovať, elektronicky uchovávať, následne spracovávať a po malých úpravách opätovne použiť. Uložený textový dokument je možné odoslať prostredníctvom elektronickej pošty ako prílohu e-mailovej správy, alebo dokument vytlačiť.

S programom Word sa stretnete v každom sektore, či už vo firme alebo v školstve. Program Word je súčasťou kancelárskeho balíka Microsoft Office, ktorý využíva väčšina firiem.

Do textového dokumentu Word je možné vkladať obrázky alebo fotografie, vytvárať tabuľky a prehľady, alebo nakresliť vlastný obrázok.

Program Word tak uľahčí prácu pri písaní textov v cudzom jazyku, a automaticky skontroluje pravopis a gramatiku.

Po absolvovaní tohto kurzu zvládnete základné ovládanie programu Microsoft Word 2010. Na jednoduchom príklade „Motivačného listu“ sa oboznámite s pracovným prostredím programu Word, jednotlivými nástrojmi a funkciami. Neprekvapí Vás žiadny textový dokument a jeho úprava, a program Microsoft Word sa tak stane Vašim každodenným sprievodcom pri písaní textu.

Komu je kurz určený
Kurz je určený začiatočníkom, ktorí sa chcú oboznámiť s klávesnicou počítača, a naučiť sa ako napísať a upravovať text prostredníctvom programu Word 2010.

Potrebné vedomosti
Znalosť základov práce s počítačom a Internetom.

Odporúčame kurzy

 

Pre zverejňovanie príspevkov sa musíte Prihlásiť-Registrovať na stránke Chytrak.sk
{{{Forum:texty}}}

Odporúčame produkty:

Tu môžete zaplatiť: Logo TrustPay, MasterCard, Visa