Sťahujem aplikáciu CSS - Počkajte prosím

Vyberte si svoj kurz a "odomknite" ho

Späť na zoznam kurzov

Windows 7 - začíname s PC

Pocitac windows 7.png
Dĺžka 01:11:48
Dátum 07. 2011
Súbory áno
Náročnosť
Cena kurzu 5,00 EUR
Časové predplatné Áno

Počítač sa stal nevyhnutnou súčasťou nášho života, či už pri práci v kancelárii alebo v domácnosti. Na počítači môžeme sledovať filmy, hrať sa počítačové hry, písať texty alebo kresliť obrázky.

Pripojením počítača k sieti Internet získame prístup k množstvu informácií, internetovým stránkam firiem a kontaktom. Vďaka Internetu môžeme rýchlo a efektívne komunikovať s celým svetom.

Prvé kroky s počítačom sa môžu zdať byť náročné. Každý kto začínal s počítačom prešiel rovnakou cestou. Práca s počítačom vyžaduje množstvo nových vedomostí a poznatkov, ktoré sa môžu na začiatku zdať komplikované a mätúce.

V tomto kurze sa oboznámite so základmi práce v systéme Windows 7. Ukážeme si prvé kroky s počítačom - ako počítač zapneme, predstavíme si pracovné prostredie, vytvoríme súbor a priečinok, a vysvetlíme, ako dáta v počítači triediť a organizovať.

Vysvetlíme čo je to počítač a z čoho sa skladá. Každý užívateľ si môže nastavenie počítača prispôsobiť. Pozrieme sa na základné nastavenia, a poukážeme na bezpečnosť pri práci s počítačom a Internetom.

Komu je kurz určený
Tento kurz je určený pre úplných začiatočníkov, ktorí sa rozhodli začať používať počítač s operačným systémom Windows 7. Uplatnenie však nájde i u mierne pokročilých, ktorí si chcú zopakovať alebo zdokonaliť svoje vedomosti.

Potrebné vedomosti
Pre absolvovanie tohto kurzu nie sú potrebné žiadne predchádzajúce počítačové znalosti.

Odporúčame kurzy

Pre zverejňovanie príspevkov sa musíte Prihlásiť-Registrovať na stránke Chytrak.sk
{{{Forum:texty}}}

Odporúčame produkty:

Tu môžete zaplatiť: Logo TrustPay, MasterCard, Visa