Sťahujem aplikáciu CSS - Počkajte prosím

Projekt Chytrak.sk podporili:

 

EXO Hosting

EXO HOSTING poskytuje hosting pre webové stránky, e-shopy a rozsiahle internetové aplikácie. Už v prvom roku existencie firma zaregistrovala vyše 800 domén. V súčasnosti patrí spoločnosť EXO medzi najväčšie webhostingové spoločnosti na Slovensku. EXO poskytuje inovatívne a dynamicky sa rozvíjajúce produkty a služby. V oblasti IT služieb je nevyhnutné reagovať na meniace sa podmienky trhu, ako aj na potreby zákazníkov. Riadime sa mottom: "Čo sľúbime aj dodržíme."

http://www.exohosting.sk

 

 InterWay

Spoločnosť InterWay dlhodobo pôsobí na slovenskom a zahraničnom trhu najdynamickejšieho odvetvia - informačných technológií. InterWay sa zameriava na komplexné webové riešenia, softvérové riešenia a najnovšie trendy v oblasti informačných technológií.

http://www.interway.sk

 

Creative Technology 

Creative je celosvetový líder v oblasti produktov pre digitálnu zábavu na osobných počítačoch a Internete. Spoločnosť Creative je známa svojimi zvukovými kartami Sound Blaster a odštartovaním multimediálnej revolúcie. V súčasnosti je motorom digitálnej zábavy na platforme PC s produktmi, ako je vysoko oceňovaná rada digitálnych audio prehrávačov ZEN. Produkty firmy Creative umožňujú zákazníkom vychutnávať kedykoľvek a kdekoľvek vysoko kvalitnú digitálnu zábavu.  

http://cs.creative.com

 

 D.Bramante

Donato Bramante 1928 poskytuje dostupné, kvalitné, ručne vyrábané, čisto kožené puzdrá a tašky na ukladanie a prenášanie prenosných elektronických zariadení ako napríklad iPhone, iPad, MacBook, laptopy, tablety a ďalšie. Kožené puzdrá, sú navrhované v Dánsku a vyrábané pomocou kvalifikovaných handcraftsmen len z tej najlepšej indickej kože, kvalitných nití, ako aj prvotriednych zipsov.

http://www.dbramante1928.sk

 

 Temperance.sk

Firma Temperance ponúka vysokokvalitnú pleťovú kozmetiku pre všetky ženy a mužov v každom veku najmä z ázijského, ale i európskeho regiónu, pleťové ampulky a výživné esencie pre všetky vekové kategórie, očné a pleťové masky, protivráskové kúry, výrobky proti celulitíde a na zoštíhlenie, telovú a vlasovú kozmetiku, dekoratívnu kozmetiku, dánske potravinové vitamínové doplnky pre posilnenie celého organizmu s certifikátom GMP ( Good Manufacturing Practise), dámske a pánske parfumy, kozmetické doplnky. 

http://www.temperance.sk

 

 Kedros

Spoločnosť Kedros patrí do kategórie malých a stredných podnikov, z čoho pramení výhoda pružne reagovať na požiadavky zákazníka a dynamicky napredovať v ktorejkoľvek fáze projektu. Vďaka vlastným špecialistom vie ponúknuť vhodné riešenie v oblasti vývoja softvéru, systémovej integrácie, sieťových riešení a v neposlednom rade i riešenia v oblasti konzultačných služieb a outsourcingu. 

http://www.kedros.sk

 

 Gula Consulting

Sme mladá, slovenská firma, ktorá poskytuje konzultačné a poradenské služby. Chcete vlastný videokurz alebo e-learning pre svoj softvér, produkt alebo web?

http://www.gulaconsulting.net

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Projekt Chytrak.sk mediálne podporili:

 Recar - Reklama v pohype

Spoločnosť RECAR bigmedia poskytuje služby v oblasti reklamy, ktorá zasahuje cieľové publikum mimo jeho domova – out of home (OOH). Ponúka na prenájom nosiče, ktoré sa nachádzajú v uliciach miest, na verejných budovách alebo priamo na cestách. Formáty plôch sú rôzne – od najmenších citylightov, hypercube, 6 x 3 až po väčšie formáty ako bigboard, backlight, doublebig alebo steny na budovách. Vo svojom produktovom portfóliu má bigmedia aj širokú ponuku mobilných nosičov, ktoré sa nachádzajú v exteriéri alebo interiéri dopravných prostriedkov.

http://www.recar.sk

 ZaMenej.sk

Zľavový portál ZaMenej.sk ako prvý na Slovensku umožnil kolektívne nakupovanie a hromadné zľavy. Na portály ZaMenej.sk - Za menej času než ste zvyknutí, nájdete super akcie, obrovské zľavy a bezkonkurenčné ceny na rôzne služby či produkty. To všetko, samozrejme, ZA MENEJ peňazí, než obyčajne...

http://www.zamenej.sk

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tu môžete zaplatiť: Logo TrustPay, MasterCard, Visa