Sťahujem aplikáciu CSS - Počkajte prosím

Spolupráca

Staňte sa súčasťou internetového vzdelávacieho portálu www.Chytrak.sk, ktorého cieľom je poskytovať čo najširšiu paletu vzdelávacieho materiálu z oblasti informačných technológií. Spolupracovníci, partneri a nadšenci, ktorí chcú akoukoľvek formou prispieť k projektu Chytrak.sk, sú vítaní.
Vaše nápady a postrehy sú pre nás dôležité.
Tešíme sa na vaše správy!

Ste profesionálom, ktorý poskytuje odborné školenia?
Poskytujete IT tréning pre zamestnancov rôznych spoločností, vzdelávacie inštitúcie alebo v rámci firmy? Rozšírte svoju činnosť a zarábajte 24 hodín denne prostredníctvom Internetu, oslovte 4,5 milióna potenciálnych zákazníkov z celého Slovenska.

Zaujímajú Vás informačné technológie alebo študujete IT odbor?
Chcete svoje vedomosti zdieľať s ostatnými? Obohaťte si prax, doplňte svoj životopis, získajte referencie, kontakty alebo zlepšite svoje odborné renomé na pracovnom trhu.

Vyvíjate vlastný softvér?
Prostredníctvom webovej stránky Chytrak.sk môžete širokej verejnosti prezentovať váš program alebo aplikáciu. Využite tento jednoduchý spôsob reklamy, a zároveň zaškoľte užívateľov.

Alebo máte záujem o vedľajší finančný príjem?
Prostredníctvom projektu Chytrak.sk môžete jednoducho a bez starostí zarábať. Čím viac kvalitného vzdelávacieho materiálu poskytnete, tým viac môžete zarobiť.

Pracujte len toľko, koľko vás baví!
Investujte len toľko času a práce, koľko vám vyhovuje. Pomôžeme vám pri tvorbe vašej prezentácie, kurzov, videa a školení.

Pre nás je zaujímavé všetko, čo robíte!
Vašu prácu si vysoko vážime a pomôžeme vám s tvorbou prezentácií, zaškolíme vás, vysvetlíme základné praktiky a dôležité poznatky pri tvorbe e-learningového materiálu.

Ukážte, čo viete a zarábajte!
Napíšte nám!
Kontaktný formulár TU.

Pridajte sa k nám a staňte sa súčasťou niečoho nového….

 

Tu môžete zaplatiť: Logo TrustPay, MasterCard, Visa